Zamyšlení

Lukáš 12.11.2014
Život každému z nás přichystá různé překážky a problémy, které se nám zdají neřešitelnými. Prostě řečeno potřebujeme pomoc. Stalo se to i mě. Protože mezi mými blízkými nebyl nikdo komu bych se mohl svěřit, hledal jsem jinou cestu. Vícekrát jsem poslouchal v nočním vysílání Prima Love pořad Volejtě věštce. Zaujalo mě to, takže jsem se pokoušel dovolat - jen jednou - ne protože jsem nevěřil, ale proto, že jsem zjistil, že je to zřejmě jen tahák na peníze. Provolal jsem 1200 Kč a ani jsem se nedostal do studia. Víckrát jsem to nezkoušel, protože jsem si řekl, že tudy asi cesta nevede. Navíc odpovědi kartářek se mi zdály příliš kusé a nebyl žádný prostor na hlubší rozebrání problému. Hledal jsem proto mezi nabídkami, kterých je na internetu spousta a náhodně jsem objevil paní kartářku Ivu v tandému s paní Digi. A byl jsem velice příjemně překvapen. Žádný limit, ale laskavé a vstřícné jednání, snaha poskytnout opravdu solidní a potřebné rady. Byl jsem překvapen a potěšen, že tolik času věnují člověku, který se na ně v tísni obrátí. A hlavní je to, že to co se zdá člověku z jeho pohledu neřešitelné, najednou dostává konkrétní obrysy a rýsuje se možnost, jak problém vyřešit. Člověk nakonec zjistí, že pomoc vždycky existuje, jen ji v tísni, obavách a strachu nenajde.
Rozepsal jsem se, ale jen proto, abych vás na tyto dvě naprosto úžasné bytosti upozornil a řekl vám, ať neváháte obrátit se na ně se svými problémy. Díky a ještě jednou díky - dušičce jsem ulevil, rady jsem získal a navíc i ponaučení do života. A toho si cením nejvíc.

Přidat nový příspěvek